Охолоджені напої

Потреби людського організму в додатковій рідини різко зростає з настанням спекотної літньої пори. Звичайно, краще всього пити звичайну воду, але всілякі молочні коктейлі, свіжовичавлені соки і лимонади куди смачніше! А якщо вони ще й прохолодні, так це взагалі мрія! Хочете розпочати власний сезонний бізнес при мінімальних вкладеннях? Тоді цей проект для вас!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку придбайте обладнання для приготування молочних коктейлів і навчитися їх готувати. В асортименті потрібно мати кілька хороших рецептів. Основними інгредієнтами для такого напою, як правило, служать морозиво, фруктовий сироп і, звичайно ж, молоко. Є один секрет залучення клієнтів: чим вище коктейльна піна, тим більше виникає бажання придбати це ласощі. Тому гарненько потренуйтеся! Найпростіший апарат для приготування коктейлів коштує близько 5 000 рублів. Собівартість однієї склянки напою об’ємом 300 мл не перевищує 10 рублів, в роздріб ж він продається набагато дорожче.

Аналогічна історія і з свіжовичавленими соками: рентабельність їх власноручного виробництва досягає 100%. Сировину для приготування 1 склянки соку з апельсинів коштує не більше 35 рублів, готовий продукт ж оцінюється вже в 80 — 100 рублів. Потрібно тільки купити хорошу автоматичну соковижималку.

Домашній лимонад користується не меншим попитом, і співвідношення собівартості і кінцевої ціни також дуже приємне.

Для продажу охолоджених напоїв в літній період можна відкрити власну торгову точку, але більш вигідним варіантом стане об’єднання зусиль з власником якогось кафе. Звичайно, вам доведеться віддавати партнеру певний відсоток від прибутку, але при цьому не потрібно платити за оренду території і морочитися з оформленням ІП та отриманням дозволів від компетентних органів.

Share your thoughts