Оформлення подарункових пляшок

Перспективним видом домашнього бізнесу сьогодні є прикраса і продаж ексклюзивних скляних пляшок. Яскравий, незвичайний дизайн робить стандартну пляшку відмінним подарунком на будь-яке свято, і такі твори мистецтва можна виготовляти та реалізовувати за високими цінами, не виходячи з дому.

Для організації міні-виробництва вам знадобиться набір матеріалів для творчості: акрилові фарби, пензлі, бісер, намистини, пластику, серветки, клей для декупажу, кавові зерна, трафарети, лак, грунт. Звичайно ж, потрібні будуть самі пляшечки, фантазія і дизайнерські здібності.

Оформлювати пляшки можна різними способами: ліпленням, малюнками, декупажем і т. д. Для початку слід позбавити майбутній шедевр від заводської етикетки і гарненько підготувати поверхню, обезжирив її за допомогою ацетону або спирту. А після цього можна починати творити: наносити розпис, приклеювати бісер або фрагменти тришарових серветок, пов’язувати стрічки, додавати об’ємні елементи, виконані з гарячого порцеляни, пластики, зерен, шкіряних шнурків тощо. Загалом, дати волю своєму творчому початку і доброго смаку!

Перші пляшки можна просто дарувати друзям, рідним і знайомим. Дійсно оригінальні примірники напевно будуть оцінені по достоїнству, і незабаром замовлення почнуть надходити вже від сторонніх. Не забувайте фотографувати вироби і виставляти їх у власну групу в Інтернеті — це прекрасний спосіб заявити про себе, розширити клієнтську аудиторію.

Потрібно відзначити, що таке виробництво ставити «на потік» безглуздо: цінність пляшечки ручної роботи саме в її ексклюзивності, а ексклюзив нині коштує недешево. Незначний стартовий капітал повертається практично моментально. Кілька вдалих робіт забезпечать вам безперебійний наплив покупців і безбідне життя.

Поділіться своєю думкою