Офісний скеледром

Давно відомо, що вміле чергування розумової діяльності з фізичною в рази покращує стан здоров’я людини і підвищує його працездатність. Заповзятливі власники сучасного бізнесу, що мають особистий офіс, роблять все можливе, щоб забезпечити гідні умови для персоналу і створити ідеальний фундамент для успішної трудової діяльності. Хтось вводить офіційний сон-годину, хтось встановлює спортивні тренажери. Креативне рішення проблеми рутинної робочої обстановки знайшли в американському штаті Массачусетс. Там, як гриби після дощу, почали виростати офіси нового типу — на їх території обладнуються міні-скеледроми!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Як відомо, у здоровому справі — здоровий дух. Якщо організм втомився, хребет буквально затвердів, а «п’ята точка» то і справа совається на незручному офісному стільці, про який продуктивній роботі і геніальних бізнес-ідеї може йти мова? Звичайно ж, літри кофеїну теж не рятують. А ось скеледром під назвою Brooklyn Boulders реально працює! І це вже перевірено на практиці.

Замовлення на такий тренажер у компанії-виробника вже розписано на місяці вперед. Міні-скалодром замовляють тепер не тільки для офісів, але і для особистих кабінетів і навіть для будинків. Brooklyn Boulders є ще і стильним прикрасою інтер’єру!

Share your thoughts