Офіс трансформер: міняйте обстановку кожен день!: інноваційні ідеї, іноземні бізнес-ідеї

Як ви дивитеся на думку зробити перепланування і змінити інтер’єр свого офісу? Вважаєте, що це забере багато часу, сил і коштів? А ось і ні!

Згідно розробникам компанії Asmbld, новий проект DOM Indoors, подібні процедури незабаром можна буде робити за кілька хвилин. Причому все, що доведеться робити власникам офісів — це вибирати вподобані варіанти планування. А сам процес будуть виробляти роботів-збирачі, що використовують для роботи деталі, розміщені в нижній частині двох’ярусного підлоги.

Чому проект націлений в першу чергу на офісні приміщення? Та тому, що саме вони частіше за інших піддаються всіляким реконструкціям. Причому не через аварійність будівлі, а з-за того, що моноцелевое призначення подібних приміщень вимагає даних заходів.

Застосування даної технології дозволить швидко перетворити звичайний офіс в конференц-зал, а потім трансформувати його назад.

Крім істотного скорочення витрат на реконструкцію та оренду додаткових приміщень, новинка також забезпечить зниження кількості будівельних відходів в усьому світі. Тобто, забезпечить вирішення важливої екологічної проблеми. Також очікується, що в разі успіху приміщення-трансформери значною мірою потіснять своїх моноцелевых попередників.

Поділіться своєю думкою