Офіс на дачі

Вам набридло працювати в задушливому офісі? Не надто надихає і приїлися домашня обстановка? Тоді вам варто дізнатися про що з’явилися в Данії Traveling caravans — дачах-причепах, які встановлені на території лісового масиву. Правда, на сьогоднішній день існує всього 35 таких вагончиків. Дана новинка є досить своєрідною з розробкою області альтернативного робочого простору.

До речі, у вагончиках є все необхідне не тільки для роботи, але і для комфортного проведення часу в цілому. В них можна навіть ночувати. Щоправда, лише 1 ніч.

Тут є кухня, туалет і навіть — батареї, що працюють від сонця. Так що працювати у вагончиках можна навіть взимку, незважаючи на те, що зима в Данії досить-таки сувора.

Звичайно, багато людей вважають за краще працювати в коворкингах, у парках і на пляжах.

Однак, на подібних територіях зазвичай досить шумно і багатолюдно. Крім того, в парку або на пляжі ви навряд чи знайдете розетку для підключення зарядки ноутбука. А на пляжі взагалі — і сонце заважає, і намочити електронного годувальника можна і забруднити. Коротше — мінусів дуже багато. А у вагончику тільки тиша, ліс, натхнення і, звичайно ж всі можливі зручності.

Поділіться своєю думкою