Одяг, вимірювала температуру дитини

Нещодавно американець Кріс Эбеджер відразу став мільйонером, підписавши контракт на виробництво свого унікального винаходу з великою корпорацією, яка спеціалізується на виготовленні товарів для дітей. Креативна молода людина винайшла унікальну дитячу одяг — костюмчики для немовлят, які сигналізують про підвищення температури тіла немовляти.

Батьки малюків знають, наскільки складно виміряти температуру свого чада. А в дитячому віці вкрай важливо не пропустити момент початку хвороби і запобігти її розвиток. Предмети гардероба від Кріса Эбеджера вирішили цю проблему раз і назавжди.

Потрібно сказати, що шлях підприємця був тернистим. На розробку концепції і втілення її в життя у нього пішло більше 6 років. Вкладення, які довелося витратити в ході експериментальної діяльності, теж чималі — близько 700 тисяч фунтів. Але сьогодні інвестиції окупилися з лишком.

Дитячі комбінезончики під назвою Babyglow складаються з натуральної бавовни, в який впроваджено особливі молекули. Ці нано-частинки здатні вловлювати найменші температурні перепади і сигналізувати про них, змінюючи свій колір. Американські костюми випускаються в декількох кольорах. Коли з малюком все гаразд, вони виглядають як звичайні предмети гардероба. Але при підвищенні температури тіла тканина змінює свій колір на білий.

Складно навіть уявити, скільки дитячих життів здатне врятувати ноу-хау американського новатора. Але вже ясно, що подібні костюми будуть затребувані не тільки в США, але і у всьому світі.

Поділіться своєю думкою