Одяг по погоді: Іноземні бізнес-ідеї

Онлайн магазин із США Everlane добре відомий модникам і модницям всього світу. Саме тут можна за мінімальні гроші купити сучасну стильну одяг. Замовлення по Інтернету і швидка доставка в будь-яку країну світу заощадить для вас масу часу і буде максимально зручна для всіх відвідувачів американського онлайн магазину. Головним достоїнством Everlane, високо оціненим його споживачами, є торгівля одягом практично за оптовими цінами.

Обігнавши за рейтингом всіх своїх конкурентів, онлайн магазин оприлюднить всіх постачальників одягу, з якими постійно співпрацює. Це робиться з єдиною метою, щоб покупець бачив, де, як і за якими цінами шиється пропонована в Everlane одяг.

Борючись за покупців, онлайн магазин не тільки переміг конкурентів у традиційних торговельних центрах, але і став розвивати культуру споживання. З цією метою за його ініціативи створено мобільний додаток, здатне, зчитуючи інформацію про вашому місці перебування, миттєво отримувати дані про метеоумови в вашій місцевості і тут же робити вибірку відповідної цього одягу.

Завдяки такому сервісу вам ніколи взимку не запропонують купити літні шорти, а у спекотне посушливе літо — дощовик та непромокальну взуття.

Таким чином Everlane ненав’язливо намагається виховувати свого клієнта, долучаючи до культури і здорового способу життя, одягаючись по погоді, але при цьому модно і елегантно.

Поділіться своєю думкою