Одяг під настрій: інноваційні ідеї

Нещодавно стало відомо про новинку від дизайнерів жіночого одягу Ееф Лубберс і Малу Біммер. На основі технологій від бренду Kimbow були створені інноваційні сукні, які, за очікуванням повинні зробити справжній вибух у світі моди.

Справа тут зовсім не у вишуканому дизайні і красі нових суконь, і навіть не в дизайнерської задумом, хоча і без цього теж не обійшлося. Вся фішка полягає в тому, що нові сукні можуть змінювати колір або відтінок, в залежності від настрою своєї господині. Незвично і те, що для здійснення даної мети використовувалися аж ніяк не датчики пульсу, тиску та інші медичні примочки. Дизайнери створили одяг, здатну визначати настрій і стан людини, виходячи з його жестів і поз. Тобто мови тіла.

Примітно, що основною метою при розробці ідеї було зовсім не прагнення дати жінкам можливість показати оточуючим свою злість, пригніченість чи інші емоції. При створенні нової колекції дизайнери розраховували, що такий одяг відучить представниць прекрасної статі горбиться, приймати позу жертви і тому подібні не надто привабливі положення. Загалом, дана одяг створена для того, щоб жінки вчилися бути по-справжньому красивими.

Поділіться своєю думкою