Одяг для щурів

Нарядами для кішечок і собачок сьогодні вже нікого не здивуєш, як і наявністю цих тварин в будинку, в цілому. Сьогодні спостерігаються нові тенденції: все більше людей заводить собі в якості вихованців яких-небудь незвичайних представників фауни, зокрема, морських свинок і щурів. А щоб роздягнені щурики не заздрили вбрані песикам, в Америці з’явилося ноу-хау, яке, на подив, стало дуже прибутковим бізнес-проектом. Відомі модні дизайнери одягу для тварин запропонували унікальну послугу пошиття предметів гардеробу для щурів і морських свинок!

Проект має приголомшливий успіх, адже популярність гризунів в якості домашнього улюбленця зростає щодня. А дійсно, чому б і ні? Щури розумні, порядні, їдять небагато, і з ними не потрібно гуляти. Чим не ідеальний вихованець, якого можна ще й зробити ексклюзивно красивим?

Сьогодні вже організовуються спеціальні щурячі модні покази. На одному з таких відомий дизайнер Пекла Нів показала свої моделі весільних нарядів для щурів. Колекція мала приголомшливий успіх — сукні та костюми в пір’ї, стразах, паєтках за ціною 80 доларів розлетілися, як гарячі пиріжки!

Тепер напрямок тільки розширюється: окрім одягу дизайнери вигадують різні іграшки і забави для інтелектуальних гризунів. І статистика показує, що такого роду бізнес приносить дохід не менше, ніж підприємства з пошиття дитячого одягу.

Поділіться своєю думкою