Одяг анти-папарацці: інноваційні ідеї, іноземні бізнес ідеї

Музикант Кріс Холмс обзавівся новим хобі і вирішив виробляти одяг. Він розробив унікальний гардероб, який здатний зіпсувати будь-яку фотографію свого володаря. Вся лінійка одягу з назвою Flashback, придуманої Холмсом, складається з світловідбиваючої тканини. Зовні піджак, бейсболка, шарф і толстовка з капюшоном виглядають дуже стильно і на перший погляд нічим не відрізняються від своїх гардеробних «побратимів». Оригінальність новинок проявляється лише на фотознімках. Спеціалізована нано-тканина відображає фотографічну спалах і перетворює свого власника в суцільну пляму світла на фото.

Надихнув діджея на створення нової колекції Пол Маккартні. Кріс Холмс якось випадково помітив, що фотографії з концертів артиста виходять нечіткими, коли той одягає одяг зі світловідбиваючими елементами, і вирішив застосувати це спостереження для створення гардероба, здатного розчарувати настирливих папарацці.

Не доводиться сумніватися, що подібні дизайнерські шедеври займуть гідне місце в шафах тих, хто втомився від загальної уваги. Звичайно, по достоїнству оцінять новинку не тільки зірки, але і просто ті, хто любить все нове і оригінальне.

Поділіться своєю думкою