Одноразові сидіння для унітазу

Питання гігієни в громадських місцях стоять дуже гостро. Більшість туалетів загального користування в нашій країні, на жаль, далекі від ідеалу. Сучасні виробники винаходять все нові способи захисту споживачів і непогано на цьому заробляють. Так, нещодавно у продаж надійшов інноваційний гаджет під назвою Toletta, який являє собою одноразове сидіння для унітазу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Toletta повністю виготовлена з паперу, але при цьому девайс набагато товще і щільніше своїх вже існуючих аналогів. Одним з достоїнств цього сидіння є той факт, що після використання його легко можна змити водою — матеріал прекрасно розчиняється і не утворює засмічень каналізації.

Кожне сидіння має індивідуальну упаковку. Продається Toletta у вигляді дорожніх комплектів з 5 штук. Виробники пропонують два колірних варіанти вироби — рожевий і блакитний. Вартість набору варіюється в діапазоні від 1,5 до 2 доларів.

Ідея виготовляти такі сидіння прийшла в голову американці Доре Карденас після того, як дівчина виявила, що якісного товару такого типу на ринку просто не існує. Сьогодні Toletta продається дуже активно і приносить виробникам стабільно високий дохід. Частина коштів Дора навіть спрямовує на благодійність. Ось один з прикладів, коли удосконалення нехитрого пристрою може стати відмінним способом заробітку.

Share your thoughts