Оцифровка відеокасет

Ера відеокасет давно завершена, але майже в кожній сім’ї є кілька таких носіїв, на яких відображені важливі моменти з життя. Спогади дуже дороги, тому відеокасети дбайливо зберігають, хоча, найчастіше, їх вже просто не на чому програвати. Благо, сучасні технології розвинені настільки, що можна вже без зусиль перетворити відеострічку в «цифру». Пропонуючи послуги оцифрування відеокасет, можна охопити широку цільову аудиторію і побудувати прибутковий бізнес.

Цей Проект дуже перспективний, хоча, звичайно, невічний. Але заробити ви ще встигнете. Для цього необхідне обладнання: відеомагнітофон, ноутбук, спеціальний аналого-цифровий перетворювач, а також DVD-програвач з функцією запису.

Мінімальна вартість послуги з оцифрування відеокасети встановилася на рівні 300 рублів за годину відео (ціна самого диска, на який буде переноситися запис, сюди не входить). Звичайний диск може вмістити близько 1,5 годин відео. Тобто носій буде коштувати не менше 450 рублів.

Протягом робочого дня реально виконати 4-5 замовлень. При повній зайнятості в місяць виходить досить непогана сума чистого прибутку. Якщо зробите добру рекламу, то в найближчі пару років ще можна встигнути сколотити непоганий стартовий капітал для подальшого розвитку в бізнес-сфері.

Share your thoughts