Оцифровка паперової літератури

Кількість читаючих людей зростає рік від року, але купувати дорогі паперові видання у великих кількостях буває не кожному по кишені. Порятунок книголюби знаходять в електронних книгах, але далеко не всяке твір можна знайти в цифровому форматі, та ще й у вільному доступі. На цьому підприємці-початківці можуть непогано заробити, створивши велику бібліотеку у форматі PDF і продаючи її вміст за максимально доступною вартості.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для здійснення задуманого необхідно придбати спеціалізовану оргтехніку — швидкісний сканер і комп’ютер.

Просунути власну справу можна через Інтернет. Починати бізнес з оцифрування паперових носіїв слід зі створення власного сайту в Інтернеті. Подбайте про рекламу у всіх можливих джерелах. Через сайт або групу в соціальній мережі ви зможете приймати індивідуальні замовлення. Схема проста: ваш клієнт хоче мати якесь видання в електронному форматі. Він відправляє вам книгу поштою або з кур’єром, ви перекладаєте її в потрібний варіант і відправляєте назад, а отриману копію надсилаєте на електронну скриньку.

Уточнимо, що пересилання книги провадиться за рахунок замовника. Відмінно, якщо вам вдасться налагодити контакт з поштовою службою, щоб була можливість здійснювати доставку в найкоротші терміни.

Цільова аудиторія початківця бізнесмена досить широка. Основна категорія замовників, як показує практика, це люди, які мають те чи інше ставлення до освіти і науки — вчителі, викладачі, студенти, науковці і т. д.

Share your thoughts