Очищення вентиляційних систем: юизнес-ідеї для початківців, у сфері сервісу, в маленькому місті

На перший погляд, убезпечити своє здоров’я вкрай просто: одягайтеся тепліше, мийте руки перед їжею, і буде вам щастя. Ось тільки протистояти пилу, бруду і хвороботворним мікробам, що наповнює навколишній нас повітря, практично неможливо. Але насправді це не так: боротися з нечистотами, плаваючими в повітрі, можна лише підтримуючи в чистому стані вентиляційні системи. Правда, самостійно приводити їх у порядок довго і складно, а тому продаж послуг з очищення вентиляції може стати непоганим варіантом бізнесу.

Хто буде вашими клієнтами?

В першу чергу, це корпоративні замовники. Втрати від того, що працівники промислових підприємств масово оформляють професійні захворювання, а співробітники офісів колективно йдуть на лікарняні з-за грипу, обходяться бізнесу набагато дорожче, ніж чищення вентиляції. А тому компанії не поскупляться на цю слугу, а значить більшість ваших замовлень доведеться саме на них.

Також можна спробувати продавати послугу приватним особам, проте в квартирах вентиляція «забивається» набагато рідше, а значить і звертатися повторно до вас будуть не так часто.

З чого почати?

Перше, що вам знадобиться для старту цього бізнесу, — обладнання, а саме прилади для вакуумного очищення, різномасті щітки і фільтруючі установки. Закупівля всіх цих предметів обійдеться вам не менше, ніж 300 тис. рублів.

Не зайвим буде придбати і спеціальне відеообладнання, закріплене на роботах. Воно дозволить вам вбити відразу двох зайців.

По-перше, ви зможете з його допомогою проводити діагностику ступеня забруднення повітроводів. По-друге, воно дозволить наочно продемонструвати клієнту, наскільки він зацікавлений у ваших послугах.

Зате на оренді офісу ви зможете заощадити. Обладнання можна зберігати в гаражі або коморі, а з клієнтами зустрічатися в їх офісах або на нейтральній території.

Вигода

Ця бізнес-ідея хороша відразу з кількох причин. По-перше, конкуренція в цій ніші досить низька. По-друге, ніяких особливих знань і навичок для її реалізації не потрібно — основну роботу зробить за вас вакуумне обладнання, правильно поводитися з яким ви навчитеся буквально за пару «тренувальних» очисток вдома у себе або друзів.

Зате така справа може приносити непоганий дохід — 90 тис. рублів чистого прибутку на місяць.

Вартість робіт з очищення вентиляції становить від 150 до 900 рублів за 1 кв. м в залежності від ступеня забруднення. При цьому за день двоє робітників цілком можуть обслуговувати до 100 кв. м площі. Звичайно, за умови, що ви дасте їм таку можливість, забезпечивши замовленнями.

Поділіться своєю думкою