Обслуговування басейнів

Басейни сьогодні з’являються не тільки в спортивних комплексах і саунах, але і в приватних домоволодіннях. Як відомо, вода в таких резервуарах забруднюється досить швидко, а компаній, що надають послуги з очищення басейнів, зовсім мало. Тобто вирішивши заснувати бізнес з обслуговування басейнів, можна зайняти гідне місце в цій ніші без особливої праці.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Басейни вимагають постійного догляду. Знайти клієнтів буде зовсім нескладно. Шукати їх варто, в першу чергу, серед жителів елітних заміських селищ, а також серед власників великих особняків і котеджів. Головне — провести грамотну рекламну кампанію. Подавайте оголошення в ЗМІ, друкуйте візитні картки, організуйте розповсюдження брошур, клієнти самі вас знайдуть.

Стартовий капітал не перевищить 250 доларів. Цієї суми достатньо для організації реклами, і для закупівлі самого простого обладнання та миючих засобів. Якщо дозволяють фінанси, замість банальних щіток і сачков можна обзавестися спеціальним скімерів. Коштує він близько 100 доларів.

Вартість послуги з очищення басейну залежить від розмірів резервуара. Середній цінник коливається в діапазоні від 100 до 250 доларів на місяць (очисні роботи ведуться раз в тиждень). Всі додаткові послуги, такі як аналіз хімічного складу води, вакуум і т. д., оцінюються окремо. Як бачимо, всі витрати окуповуються вже з одного замовлення, а середній дохід підприємця-початківця, що займається обслуговуванням басейнів, становить не менше 2000 доларів в місяць.

Share your thoughts