Обробка території від кліщів

З настанням теплого сезону активізуються такі небезпечні комахи як кліщі. Сьогодні існують спеціальні хімікати для боротьби з цими шкідниками та власники присадибних ділянок останнім часом, щоб убезпечити себе і своє оточення, все частіше користуються послугою обробки території від кліщів. Надання такої послуги може стати дуже перспективним сезонним джерелом доходу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Розміри стартового капіталу можна назвати занадто значними. Реєстрація ТОВ (саме цю форму краще всього використовувати) обійдеться, в середньому, в 3000 рублів. На закупівлю спеціалізованого обладнання та хімічних препаратів піде ще 30 000 рублів. Потрібно найняти 2-3 співробітника і забезпечити їх захисної екіпіровкою. Також для зручності переміщення від клієнта до клієнта потрібно автомобіль.

Максимальна сума вкладень на старті не перевищить 150 000 рублів. Якщо у вас вже є власне авто, то витрати різко скорочуються. Але в рекламу, в будь-якому випадку, доведеться вкластися. Хоча рекламна кампанія буде невеликий і обійдеться, в середньому, в 3000 рублів.

Обробка однієї сотки території оцінюється в 400 рублів. Щомісяця реально обробляти до 900 соток і заробляти до 360 000 рублів. Віднявши суму вкладень, отримуємо не менше 210 000 рублів чистого прибутку. Звичайно, такий дохід можна отримати всього 2-3 місяці в році, якщо спеціалізуватися тільки на лещатах. Тому для збільшення прибутку доцільно розширювати спектр послуг і пропонувати знищення інших шкідників.

Share your thoughts