Обмін дрона: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні

На Заході все більш популярними стають сайти, що пропонують оренду або продаж дронов. Сучасний світ вже немислимий без безпілотних літаючих пристроїв. Саме тому вони і дешевшають з кожним днем, а їх власники стають все більш винахідливими в частині їх використання. І ось творці нового сайту з онлайн оголошень «шукаю дронздаю дрон» — придумали оригінальну ідею. Новий сайт вони назвали Drone matchmakers, що в перекладі означає: «Сваха для дронов».

Насправді ж сайт є посередницькою майданчиком між бажаючими здати свій дрон і клієнтами, відчувають потреба у його використанні.

Оформлений сайт Drone matchmakers відповідно: його стилістика чисто весільна. І цей хід спрацьовує! Користувачі інтернету не обходять ресурс своєю увагою.

А хто ж є потенційними споживачами запропонованих безпілотників? Природно, не геофізики, агрономи або ж спортсмени, які беруть участь у змаганнях. Як раз саме організаторів весільних заходів і приваблює сайт. Адже на ньому поряд з пропозицією оренди дронов є і послуги по аерофотозніманню. І кому не захочеться залишити пам’ять про власне весілля, знятої з висоти пташиного польоту!

Майте на увазі, що максимальна вартість весільної фотосесії з дрона сягає тисячі доларів.

Поділіться своєю думкою