Облицювання виробів рідким гранітом

Сьогодні наявність каменю в інтер’єрі — це символ шляхетності і достатку одночасно. Кам’яні вироби виглядають дорого і презентабельно, вони прикрашають будь-який простір і роблять його унікальним. Сучасні технології зробили крок далеко вперед, і тепер зовсім не обов’язково, що кам’яне виріб виготовляється повністю з каменю. Досить красивою і якісною облицювання!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Облицьовувати різні предмети рідким штучним каменем (сумішшю з кам’яної крихти і смол) почали в Америці ще в середині 20 століття, і цей напрямок відразу ж заслужив популярність у населення. Штучний камінь не поступається натуральному по міцності, привабливості і довговічності, при цьому стоїть він на порядок дешевше.

Обробити каменем можна практично будь-яку поверхню. Рідкий граніт чудово лягає на дерево, метал, фарфор, кераміку, фіберглас і т. д, тому його з успіхом застосовують при виробництві стільниць, підвіконь, раковин, ваз, предметів меблів і навіть декоративних елементів авто.

Для організації виробництва потрібно знайти відповідне приміщення (не менше 50 кв м) з наявністю опалення, освітлення й усіх комунікацій. Далі слід закупити обладнання: дриль-міксер, розпилювач, шуруповерт, електричний лобзик, напилок, дискову пилу. Всі разом можна купити за 50 000 рублів.

На закупівлю вихідних матеріалів належить витратити до 100 000 рублів. Не обійтися на виробництві та без пари висококваліфікованих робітників.

Отже, стартовий капітал складає не менше 400 000 рублів. При цьому, якщо технологія облицювання рідким каменем добре вивчена і вироби виходять якісними, всі вкладення окупляться за 2-3 місяці.

Share your thoughts