Облицювання штучним каменем: бізнес-ідеї для чоловіків, виробництво.

Штучний камінь або рідкий граніт — матеріал, який імітує натуральний камінь. Облицювання їм надає будь-якій поверхні багатий і красивий вигляд.

Технологія прийшла до нас із США. В Америці вона застосовується з 60-их років. Роки використання показують, що матеріал обходить корозія і подряпини, ультрафіолетові промені і плями. Штучний камінь залишається в первозданному вигляді десятиліттями, не боячись ні механічних, ні бактеріальних ушкоджень.

В основі матеріалу лише кам’яні крихти та смоли, що з’єднують їх. Коли в суміш додаються прискорювач і затверджувач, маса твердне і імітує натуральний камінь.

Для обробки меблів і приміщень прийнято використовувати листову різновид, або рідкий камінь. У першому випадку це готовий будівельний матеріал, вже наклеєний на плити ДСП або МДФ. Друге — облицювальна склад, який не вимагає спеціальних навичок або устатковання для нанесення на поверхню.

Рідкий камінь застосовується в обробці столів, раковин, ванн, підвіконь, ваз, деталей катерів і автомобілів, меблів. Матеріали, на які наноситься камінь, можуть бути будь-якими: дерево, камінь, ДПС, кераміка (наноситься на декоративну плитку зокрема), фарфор і навіть метал.

Вибираючи приміщення для виробництва, зупиніться на те, де буде дві кімнати. В одній з них ви будете готувати рідкий камінь і наносити його на поверхню, в іншому — шліфувати. Температура повітря у виробничому боксі не повинна бути нижче 180 градусів, а обидва приміщення повинні бути обладнані вентиляцією.

Для початку гелькоут змішується з гранулами з допомогою дриля. Потім додається отверджувач і суміш наноситься на виріб. Якщо форма поверхні складна, камінь наноситься прямим методом — безпосередньо на заготовку. Якщо поверхня пряма, краще виготовити форму майбутнього виробу з фанери і нанести на неї суміш. В кінці виріб шліфується і полірується.

З обладнання вам знадобиться дриль-міксер (18 тисяч рублів), розпилювач гелькоута (6 100 рублів), шліфувальна машинка (9 000 рублів), електролобзик (4 600 рублів), шуруповерт ( 2 100 рублів) і дискова пила (5 400 рублів) — разом менше 50 тисяч рублів.

Витратні матеріали зажадають вкладень в розмірі 100 тисяч рублів, з урахуванням витрат на реєстрацію ІП, оренду приміщення, рекламу і непередбачені витрати для стартапу потрібно близько 400 тисяч рублів.

Облицювання одного квадратного метра покриття коштує 8-10 тисяч рублів, тоді як ви витратите на це 2,5-3 тисячі.

У Росії облицювання не так розвинена. Тому підприємці тримають ціни на високому рівні. В місяць ви можете заробляти близько 270 тисяч рублів.

Поділіться своєю думкою