Оббивка меблів: бізнес-ідеї для початківців, минимлаьные вкладення, в маленькому місті, для чоловіків

Меблі має неприємну властивість — з часом псується її оббивка. Диван або крісло можуть простояти ще не один рік, але із-за изодранной оббивки багато готові витратити на новий комплект. Це досить дорого і не практично. Є більш економне рішення — старий диван можна оббити новою тканиною. При цьому меблі буде виглядати як нова.

Це не саме свіже рішення, але подібних майстерень поки не так багато. Якщо цим і займаються, те, як правило, дрібні приватники, з якими ми зможемо конкурувати. Отже, ринок ще вільний, і ми спробуємо зайняти на ньому гарне місце.

Для початку потрібно знайти людей, що вміють перебивати меблі або готових цьому навчитися. Якщо вам пощастило, і ви знайшли тих, хто вже вміє це робити, можна починати набирати замовлення. У другому випадку, краще потренуватися на своїй меблів.

Весь процес переобивки можна умовно розділити на чотири етапи:

 • розбирання меблів,
 • зняття старої оббивки,
 • замір, розкрій і кріплення нової оббивки,
 • збірка.
 • Найскладніший етап — третій, тут потрібно користуватися правилом «сім разів відміряй, один раз відріж». Пам’ятайте, що найпоширеніша помилка при переобивке — невірні заміри та розрахунки. Оббивну тканину для кожного замовлення краще купувати з запасом, щоб навіть при невірних розрахунках у вас був невеликий запас для виправлення «недоліків».

  Замовлення краще всього приймати по телефону, а працювати з виїздом на дім. Виміри варто провести самому, щоб не було неточностей. Щоб не їздити даремно, варто брати невелику попередню плату (не більше 1000 рублів) за виміри і купівлю оббивної тканини. Зрозуміло, при відмові від виконання робіт, ця сума залишається у вас. За пару місяців ваша бригада навчиться робити все на автоматі, а недоліки з обчисленнями будуть зведені практично до нуля.

  Вартість переобивки може сильно відрізнятися в залежності від складності виконання роботи.

  Наприклад, вартість переобивки антикварного шкіряного дивана може доходити до 20-35 тисяч рублів. Втім, набагато частіше зустрічається стандартна меблі, оновити яку зовсім не складно. Вартість такої послуги близько 4-7 тисяч рублів (це приблизно 2-3 години роботи професіоналів), в день ваша бригада зможе виконувати по 5-6 замовлень. Якщо ви грамотно підійдете до пошуку клієнтів, ваш щомісячний дохід буде складати не менше 100 тисяч рублів.

  Поділіться своєю думкою