Нью-Йорк: новий додаток для допомоги бездомним: бізнес-ідеї у сфері сервісу, іноземні, інноваційні ідеї

Нью-Йорк — місто, щорічно приманивающий тисячі людей, які їдуть сюди в пошуках великих заробітків і слави, наслухавшись полусказочных історій про цьому місці. Природно, частина приїжджих, зіткнувшись з суворою реальністю не тільки не знаходить у ньому золотих гір, але і не може знайти самих елементарних засобів до існування. Хтось із цих людей їде, а хтось- поповнює ряди бездомних, або просто — бомжів.

Не так давно було розроблено спеціальний додаток WeShelter, допомагає в деякій мірі вирішити цю проблему.

Побачивши бомжа, пішохід може через додаток повідомити в спеціальну службу про місцезнаходження останнього. Звичайно, приїхали працівники не допоможуть йому знайти будинок. А ось забезпечити їжею, медикаментами, допомогти побудувати тимчасове житло на ніч або надати термінову медичну допомогу їм цілком по силам. Також через додаток кожен користувач може відправити 5 центів у фонд допомоги даній категорії населення.

Примітно, що проблему бездомних людей, незважаючи на велику кількість всіляких запевнень та обіцянок не зміг ще жоден мер цього міста. Так що бомжі вже давно вважаються тут не просто «своїми». Вони являють собою своєрідну візитівку міста.

Поділіться своєю думкою