Ну дуже розумний контейнер

А ви вже чули про новому «розумному» контейнері для перенесення офісних обідів і перекусів під назвою Prepd Pack? Дана новинка допоможе вам не тільки вирішити проблему обідів і перекусів на роботі, але і зробити ваше меню більш різноманітним. І це при зниженні собівартості живлення практично втричі! Однак, поки дані досягнення ґрунтуються лише на заявах виробників.

Завдяки спеціальному мобільному додатком ви спалите відстежувати власний режим харчування, а заодно — і складати меню на майбутній тиждень. Додаток ознайомить вас з простими рецептами смачних і корисних страв, які можна приготувати про запас. Наприклад, в неділю, перед початком робочого тижня. До речі, вищеописаний контейнер оснащений не тільки функцією відстеження кількості споживаної їжі, але і опцією контролю над її якістю.

https://www.beboss.pro/new/files/d5/d5/86c723609be40e292a7a8cc98ef0a225original-tdqvo_.origin.gif

Кожен контейнер розрахований рівно на 1 порцію їжі. Вартість її складає приблизно 20$. Також користувачі зможуть прикупити набір додаткових контейнерів за 60$.

Ось такий корисний, функціональний і зручний девайс пропонують нам сьогодні виробники нестандартної посуду. Більше ніякої сухом’ятки і напівфабрикатів. Харчуйтеся правильно і з задоволенням!

Поділіться своєю думкою