Ножна ручка для дверей

Хто з нас хоча б раз не повертався додому з руками, повними покупок? Всілякі пакети, сумки та інші ємності часто навіть не дають можливості дістатися до дверної ручки, щоб увійти в приміщення. Так було рівно до того моменту, поки заповзятливий американський студент не придумав унікальну в своєму роді ножну ручку для дверей.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Пристрій під назвою Toepener вирішує безліч побутових проблем, пов’язаних з питанням проникнення в житлове приміщення в той момент, коли руки зайняті. Прилад кріпиться до нижньої частини дверного полотна, і активувати його можна легким рухом… ноги.

На перший погляд може здатися, що ідея була приречена на провал. Але насправді, це не так. Винахід американця Макса Арндта взяли на озброєння дуже багато закладів громадського харчування, в яких є туалетна кімната загального користування. Так, Toepener стали встановлювати на туалетні двері, що виявилося дуже корисним з гігієнічної точки зору.

Потрібно сказати, що студент з університету Міннесоти і не планував ставати успішним підприємцем. Він просто готувався до написання дипломної роботи, і йому необхідно було придумати щось унікальне, незвичайне і корисне для суспільства. Ось так і з’явилася на світ ножна ручка для дверей. Сьогодні Макс Арндт вже створив власну компанію. Придбати його інноваційний прилад можна через інтернет за ціною 50 доларів! Можна не сумніватися, що в Росії обов’язково знайдуться «Кулібіни», які зможуть створити аналогічний пристрій з набагато більш демократичною вартістю. Як показала практика, успіх проекту забезпечений!

Share your thoughts