Новий піар-хід Газпрому: бізнес-ідеї у сфері сервісу

А ви ніколи не мріяли про те, щоб вивчити внутрішнє пристрій Газпрому? А між тим, тепер кожен бажаючий має подібну можливість.

Ні, звичайно, вивчити внутрішній устрій самої компанії не вийде, а от дізнатися багато нового про пристрої використовуються на підприємстві газодобувних установок — цілком. До речі, охочих відвідати подібну експозицію знайшлося на диво багато.

Звичайно ж, така виставка розроблена в першу чергу для цілей маркетингу, а точніше — самореклами і демонстрації статусу компанії. Мовляв, ми можемо собі це дозволити.

Керівництво компанії повідомляє, що по закінченню виставки, складові її експонати, що будуть використовуватися для навчання нових співробітників, а також старослуживих, які потребують більш детального ознайомлення з обладнанням.

Як показує практика, навіть багато старослуживі компанії мають досить поверхневі уявлення про будову застосовуваного устаткування. Це стає вкрай істотною перешкодою при взаємозамінності співробітників і їх просування по кар’єрних сходах.

Сьогодні побачити цю незвичайну виставку можна, відвідавши музей ТОВ «Газпром Видобуток Астрахань». Приємною екскурсії!

Поділіться своєю думкою