Новорічний воркшоп: віртуальний сервіс вирізання сніжинок

Вирізання сніжинок з паперу — усталена передноворічна традциия. А як щодо того, щоб вирізати сніжинки в онлайн-режимі? Таку унікальну можливість пропонує спеціальна платформа-конструктор під назвою SnowDays. Цей сайт дозволяє не тільки творити новорічну красу, але і знайомитися з однодумцями, спілкуватися, обмінюватися контактами і т. д. загалом, SnowDays — це своєрідна «снежиночная» соцмережу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Робота платформи влаштована дуже цікаво. На екрані постійно йде сніг. Кожна сніжинка унікальна, і якщо кликнути по ній, то візерунок збільшиться і з’явиться посилання на профіль автора цього шедевра.

Самостійно стати творцем теж не становить туди. Сніжинки створюються буквально автоматично. Користувачеві ресурсу лише потрібно накидати ескіз на спеціальному робочому столі, тобто сконструювати майбутню сніжинку.

Наймайстерніші «вырезальщики» зображають на своїх сніжинки портрети знаменитостей, натюрморти, пейзажі. Система автоматично усуває всі неточності і огріхи, видаючи ідеальний результат.

Подібних сайтів-конструкторів, на яких можна вирізати віртуальні сніжинки поки що одиниці, але вони стають популярнішими з кожним днем. Створивши аналог напередодні Нового роду і внісши в нього трішки креативу, можна побудувати прибутковий бізнес, залучаючи рекламодавців.

Share your thoughts