Нові обігрівачі з старих радіаторів

Як відомо, кліматичні умови Канади дуже схожі з російськими, тому і проект, про який зараз піде мова, ідеально підходить для нашої країни. Молоді канадські підприємці не так давно організували унікальну компанію під назвою Ecorad, яка пропонує всім бажаючим перетворити старі чавунні батареї в новенькі електричні обігрівачі.

Над проектом з модернізації відслужили свій вік радіаторів з чавуну засновники стартапу працювали не один рік. І ось їхні зусилля нарешті увінчалися успіхом. Батареї проходять потужний апгрейд, і після цього перекваліфіковуються з розряду непотрібного металобрухту у розряд сучасних електрообігрівачів.

Професіонали проводять роботи не тільки з внутрішньою частиною батареї, встановлюючи в неї нагрівальний елемент. Зовнішній дизайн готового виробу також грає не останню роль. Радіатори чистять, фарбують, прикрашають всілякими візерунками, загалом, повністю змінює.

Вартість послуги починається від 470 канадських доларів. Якщо клієнт хоче купити такий обігрівач, але власного чавунного радіатора у нього немає, то йому доведеться викласти за один виріб не менше 690 доларів. Звичайно, ціна послуги чимала, але при цьому без клієнтів працівники Ecorad не залишаються ніколи. У нашій країні таких проектів поки що не існує, а ось «кулібіних», здатних втілити його в життя, дуже багато. Так що дерзайте!

Поділіться своєю думкою