Ностальгія по приладовій панелі

Якщо ваша молодість і дитинство пройшли в 60-70 роках, то ви напевно пам’ятаєте типові приладові панелі тих часів. Практично на всіх подібних панелях такого типу було коліща, кнопка і верх розкоші — джойстик управління. Як з’ясувалося, більшість людей вважало таку панель набагато більш зручною у використанні, ніж нинішні супер тонкі клавіатури і сенсорні екрани, які просто не дають людині відчути, що він контролює ситуацію.

Не так давно на світло з’явилася Palette Gear — імітація класичної приладовій панелі 60-х років, яка служить доповненням до ноутбука або настільного ПК типу. Є тут і знамените колесо dial, за допомогою якого раніше додавали і збавляли звук на приладах, і велика м’яка кнопка, на яку так приємно і найголовніше, звично тиснути людям середнього віку. Називається вона в даному випадку Button.

Така панель, подібно машині часу, дозволить вам автоматично перенестися на 5-6 десятиліть тому.

Туди, де людина ще не знав про те, що керувати телефоном можна просто водячи пальцем по екрану. А якщо паралельно поставити ще старі альбоми Пугачової, то ситуація стане ще більш реалістичною.

Поділіться своєю думкою