Ніж для масла з підігрівом

Кожному, напевно, знайоме відчуття розчарування і роздратування вранці, коли хочеться підбадьоритися чашкою кави і підкріпитися живильним бутербродом з вершковим маслом, але останній продукт ніяк не хоче підкорятися і намазувати на м’яку булочку. Тепер «боротьбу» з застиглим в холодильнику масляним продуктом набувають сучасні технології. Приготувати смачний сніданок без зусиль допоможе унікальна розробка компанії Warburtons — ніж для масла з підігрівом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Конструкція приладу гранично проста. В його лезо вбудований нагрівальний елемент, який функціонує від двох пальчикових батарейок, надійно захованих в рукоятці столового приладу. Варто тільки натиснути стартову кнопку на корпусі пристрою, як тут же спалахує світловий індикатор, і металева частина ножа починає нагріватися. В процесі тестування розробниками було встановлено, що оптимальна температура плавлення масла становить 41,8 ⁰С. Саме до цієї позначки відбувається нагрівання.

Тепер володарі такого гаджета позбавлені необхідності винаходити нові способи приготування сніданку з тостами і використовувати для цього різні підручні засоби, такі як мікрохвильова піч, фен, газова плита, тостер і т. д.

Громадськість прийняла новину про новинку у сфері побутової техніки з ентузіазмом, але незважаючи на це, в серійне виробництво «розумний» ніж поки не запущений. Так що ще є час створити аналогічний конкурентний продукт і побудувати на його реалізації прибутковий бізнес.

Share your thoughts