Нічний клуб з привидами

Сьогодні різноманітність нічних клубів і дискотек вже нікого не дивує. Щоб залучити клієнтів, власникам таких закладів доводиться йти на всілякі хитрощі. Що, власне, і зробив власник клубу «Excalibur Nightclub» в Чикаго. Заповзятливий молодий чоловік переобладнав під розважальний заклад велика будівля колишнього Музею Історії. Вся справа в тому, що про це величезному будинку, зведеному в готичної архітектурної стилістики, завжди ходила маса чуток. Подейкували, що в його кімнатах довгі роки живуть примари і привиди. І це зіграло на руку новому домовласникові.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Чутки про паранормальні явища в «Excalibur Nightclub» поширилися з космічною швидкістю. Любителі «полоскотати собі нерви», а заодно і весело відпочити в нестандартній атмосфері буквально ринули натовпом. Найуразливіші відвідувачі клубу з завмиранням серця розповідають своїм друзям про крижаних стонах, чутних в стінах будівлі, холодних плямах на підлоговому покритті, пляшках вина, які несподівано розлітаються на друзки. Звичайно ж друзі, захоплені таким розповіддю, самі згорають від цікавості і неодмінно відправляються до закладу, щоб на собі випробувати всі «жахи», а може бути і познайомитися з якимось чарівним привидом.

Ось таким нехитрим чином, за допомогою «сарафанного радіо», господар старого будинку з примарами зумів сколотити собі ціле стан. Можна не сумніватися, що в кожному місті нашої країни знайдеться подібна споруда, оповита легендами. А якщо ні — не біда. Придумайте ці оповіді самі. Повірте, така інформація розлетиться по околицях дуже швидко!

Share your thoughts