Нічний клуб для пампушок

Прекрасною бізнес-ідеєю може стати відкриття нічного клубу, але не звичайного, а тематичного. Наприклад, в американському штаті Арізона величезною популярністю користується Club Bounce, основна цільова аудиторія якого — це «апетитні» жінки, або просто товстушки.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Власниця цього нічного клубу Ліза Карго сама завжди страждала від зайвої ваги. Але статут боротися з цим недоліком, вона вирішила зробити його головним своїм достоїнством і стала організовувати вечірки для таких же людей з пишними формами, як і вона сама. У таких компаніях товстушки відчували себе максимально комфортно і розкуто. Вони веселилися, абсолютно не соромлячись великогабаритних особливостей своєї фігури. І тоді заповзятливої американці прийшла в голову геніальна думка про відкриття повноцінного розважального закладу для жінок і дівчат «plus size».

Шанувальників у нічного клубу відразу ж стало дуже багато. Дивно, але його постійними клієнтами є не тільки «повні» спокусниці і великі представники чоловічої статі, але і ті, чиї фігури відносять до розряду стандартних.

Ліза Карго переконана, що товстуля, що танцює під запальні мелодії, це чудово! І, до речі, бажаючих з нею посперечатися практично не знаходиться, за винятком парочки зануд, які стверджують, що в такій атмосфері втрачається мотивація, і люди перестають прагнути до здорового способу життя і досконалості. Але хто ж сказав, що досконалість — це горезвісні 90×60×90?

Share your thoughts