Ніч в автобусі: бізнес-ідеї для початківців, іноземні, у сфері сервісу.

Для чого може знадобитися старий, вийшов з ладу автобус? Думаєте, тільки для металобрухту? А от власник парку розваг Tai Tai Mountain Park, знайшов даної автотехніки нове, більш прибуткове і цікаве застосування.

Суть задуму полягає в тому, що салони старих автобусів були повністю перероблені під дуже затишні готельні номери. У кожному такому номері присутній санвузол, кондиціонер, телевізор та інші зручності, необхідні для комфортного проводження часу.

Вартість ночі в готелі-автобусі становить 43 долара, що не так вже і дорого.

Примітно, що кожен номер оформлений в особливому стилі. Наприклад, можна провести ніч в номері, присвяченому Міккі-Мауса і оформленій відповідним чином. Також існують і номери, присвячені іншим героям мультфільмів, аніме і т. д.

Сьогодні автору вищеописаною ідеї належать близько 300 таких готелів на колесах. За офіційними заявами, в подальших планах розвитку підприємства — аналогічна переробка вантажних авто, тракторів і навіть — авіалайнерів і літаків інших типів.

Основною цільовою аудиторією для таких готелів є молоді пари і сім’ї, що приїжджають на відпочинок в Tai Tai Mountain Park.

Поділіться своєю думкою