Незвичайний ліхтарик

Всім відомо, що стандартні ліхтарики, найчастіше, охоплюють надто значний кут огляду. В результаті, світло сильно розсіюється, і дальня видимість значно знижується. Цю проблему успішно вирішили виробники унікального ліхтаря, який при активації не створює ефект широкого конуса, як зазвичай, а ефект чітко освітленого квадрата.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ліхтарик висвітлює ввірений йому квадрат дуже яскраво — з його допомогою можна знайти будь-яку втрачену річ навіть в непроглядній темряві, головне — вірно направити промінь, сила якого дорівнює 165 люменам. Прилад здатний функціонувати автономно, без підзарядки, протягом півтора годин.

Основним матеріалом для виготовлення ліхтарика служить особливий авіаційний алюміній, який не пропускає воду. У пристрій вбудована лампа LuxeonRebel, яка розрахована на 50 000 годин безперервної роботи. Також ліхтарик оснащений функцією визначення його місцезнаходження і індикатор низького заряду батареї.

Виробник дає гарантію на свій винахід в 12 місяців. Для російського споживача товар буде коштувати близько 3500 рублів. І бізнес-ідея по реалізації такої високотехнологічної новинки має величезні перспективи на території нашої країни.

Share your thoughts