Незвичайний корсет для обличчя

Жінки всього світу ведуть активну боротьбу із симптомами старіння. Особливо явно вік відбивається на обличчі у вигляді зрадницьких зморшок навколо очей і рота, на лобі, на щоках. Першопричиною утворення зморшкуватою шкіри є її неправильний тонус. Деякі лицьові м’язи настільки напружені, що не розслабляються навіть під час нічного сну, що призводить до розтягування шкірних покривів та їх подальшому зморщування. За рішення проблеми взялися зарубіжні вчені. Результатом багаторічних досліджень став унікальний у своєму роді корсет для особи під назвою FaceTrainer.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Корисний девайс відіграє роль своєрідного тренажера. Прилад відноситься до так званої Wellnes-групі. Його робота спрямована на розслаблення тих м’язів особи, які перебувають у постійному гіпертонусі.

Гаджет з успіхом продається на території Англії, Америки і Канади за ціною 200 доларів. Практика показала, що особовий корсет не менш ефективний, ніж всілякі тривалі курси омолоджуючих вправ і постійні відвідування косметологів. Досить просто надіти прилад на обличчя перед сном, і вранці його користувач зможе побачити в дзеркалі свіжу, отдохнувшую, помолоділу шкіру з природним рум’янцем.

Іноземки, які використовують FaceTrainer щодня протягом 2-х тижнів, в один голос заявляють про його чудодійні властивості і високої ефективності. Нашим співвітчизницям явно не завадив би такий ось помічник для «лінивого» фітнесу та омолодження.

Share your thoughts