Незвичайний гаджет для власників тварин

Коли в квартирі з’являється довгоочікуваний вихованець, господарі дуже побоюються залишати його на самоті надовго, хвилюючись про його самопочуття, наявність їжі і води, апетит, настрій. Та й за збереження квартири переживання не менше, особливо якщо новий мешканець — це активний пес або кіт. Для таких переживають господарів був розроблений унікальний гаджет під назвою PetCube.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Авторами проекту стали українські молоді люди. Вони придумали невелику симпатичну коробочку, за допомогою якої можна спостерігати за живністю в режимі онлайн. Справа в тому, що пристрій оснащений широкоформатною камерою, яка пов’язується зі смартфоном за допомогою мобільного додатку. Власник домашнього улюбленця має можливість в будь-який зручний час зробити фотознімок або записати відеоролик.

Для тих, у кого виникають сумніви в тому, що вихованець захоче постійно перебувати в полі зору PetCube, варто пояснити: всередині коробочки знаходиться лазерна указка, промінь якої постійно рухається. Практика показала, що кішки і собаки з задоволенням носяться за цим променем по кімнаті, тому весь час знаходяться під наглядом об’єктива.

Але у PetCube є і ще одну перевагу: якщо в житло раптом проникнуть злодії, камера моментально зафіксує їх зображення і відправить на смартфон.

Для реалізації проекту підприємливі винахідники звернулися на краудфандинговую майданчик Kikstarter. Необхідні кошти були зібрані досить швидко, гаджет активно проводиться і вже надійшов у продаж. Вартість пристрою встановлена на рівні 200 доларів. Купівля гуртових партій обійдеться значно дешевше. Так що починаючим підприємцям, які планують розвиватися у сфері торгівлі, варто звернути на PetCube пильну увагу.

Share your thoughts