Незвичайні візитні картки

У століття цифрових технологій різні паперові носії інформації відходять у минуле. Сьогодні поділитися даними про себе можна через просте рукостискання. Для цього японські винахідники створили унікальні мікрочіпи у формі кільця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Якщо мікрочіп одягнений на пальці двох людей, їм достатньо потиснути один одному руки, щоб вся інформація передалася з одного носія на інший. Функціонує пристрій за допомогою тілесного тепла. Тобто воно буде працювати до тих пір, поки його власник живий. Збирати на носій можна найрізноманітнішу інформацію. Для того щоб перевірити дані, закладені в кільці, необхідно вставити прилад в спеціальну цифрову клітинку, запропоновану виробниками в комплекті. Всі відомості відображаються на мініатюрному дисплеї цієї комірки.

Можна не сумніватися, що незвичайна візитна картка — це товар майбутнього, і вона безумовно буде мати успіх. На сьогоднішній день проблема полягає лише в тому, що для оперативного обміну даними необхідно, щоб диво-кільця носило велика кількість людей. Але ж і мобільних телефонів коли-то ні в кого не було!

Share your thoughts