Незвичайні домашні тварини – Дегу

На сьогоднішній день спостерігається незрозуміла тяга людей до екзотичних видів тварин. Класичними котиками або собачками вже нікого не здивуєш, ось і заводять в квартирах і будинках всіляких пітонів, ящірок, мадагаскарських тарганів, мавп і навіть таких рідкісних тварин, як Дегу. До речі, останні сьогодні у великій пошані, і на їх розведенні можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Дегу відноситься до загону гризунів. По суті, це велика, симпатична пацюк завдовжки до 22 см (половина з цього — хвіст!) і вагою до 300 грам. Батьківщина цього травоїдного звірка — Південна Америка. Відомо, що Дегу відрізняються чудовими інтелектуальними здібностями і нескінченним запасом енергії. Тварини досить швидко приручаються, адаптуються до домашнього життя і легко переносять неволю, тому їх все частіше можна зустріти в сучасних квартирах.

Ідеальний будиночок для Дегу — це простора клітка. Звичайно, звірків можна селити і в акваріумах, але кліткове утримання все ж краще. Всередині клітини обов’язково обладнайте різні драбинки і полички для розваги вихованця.

Великим плюсом Дегу є факт відсутності неприємного запаху. Екскременти тварини дійсно не пахнуть, так як звір їсть виключно тверді сухі корми і п’є дуже мало води.

Середня тривалість життя Дегу — 10 років. За рік у самок буває 3-4 посліду, по 5 дитинчат в кожному з них. Розмножуються Дегу в неволі досить охоче, тому проблем з появою потомства, його реалізацією та отриманням практично постійною прибутку виникнути не повинно.

Share your thoughts