Незвичайне агентство свят

Як відомо, компаній, що організовують різноманітні заходи, свята, вечірки, сьогодні — хоч греблю гати. Конкуренція в цьому середовищі вкрай висока, і щоб зайняти гідне місце в даній ніші, необхідно не тільки надавати якісні послуги, але і придумати нестандартну концепцію. Так і зробили господарі event-агентства під назвою «Розповідь» в Московській області.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Власники цієї цікавої організації надають можливість всім бажаючим зануритися в незвіданий світ слов’янської культури. Тобто вони пропонують влаштувати святкове торжество в давньоруському стилі. Співробітників агентства аніматорами вже ніяк не назвеш — це своєрідні «билин», які знають буквально все про традиції слов’ян і можуть розповісти багато цікавих казкових історій. На таку нестандартну посаду набирають, в основному, філологів, фольклористів, етнологів, а також психологів, що практикують казкотерапію.

Потрібно відзначити, що відбір кадрів йде дуже суворо: мало просто мати профільну освіту. Претендент на вакансію повинен бути творчою людиною, володіти основами акторської майстерності і з любов’ю ставитися до дітей. Адже основна клієнтська аудиторія агентства — це саме дітки.

Організатори проекту продумали все до дрібниць, включаючи костюми своїх співробітників. І виявилося, що їхні послуги користуються шаленим попитом. Дійшло до того, що аніматорів-оповідачів на всіх не вистачає, і сьогодні «Сказ» розширює свій штат, а також планує охопити більш широку цільову аудиторію. Поки ще «захоплення» регіонів у власників агентства лише у планах, у вас є можливість скласти їм гідну конкуренцію.

Share your thoughts