Незвичайна взуттєва стійка

Багатофункціональність предметів інтер’єру часом відіграє вирішальне значення в той момент, коли покупець приймає рішення про їх придбання. Тобто, чим корисніше виріб, тим більша ймовірність, що його куплять. І в цьому плані незвичайної взуттєвої стійці під назвою Kickit просто немає рівних.

Kickit — унікальне сховище для туфель, тапочок і чобітків, яке поєднало в собі функції потужного світильника і зручною лави. Авторами винаходу стали німецькі дизайнери Маттіас Фурч і Кай Эртэл. Сама стійка дубова. По її периметру протягнута найтонша «щетина» з нейлону, яка гарантує стійкість взуття. По двох сторонах вмонтовані яскраві люмінесцентні лампи. А ще в конструкції є зручна відкидна лавочка.

Практичність винаходу вже доведена. Кошти на масове виробництво Kickit були швидко зібрані на краудфандингової майданчику Кікстартера. Там же можна придбати виріб. Правда, вартість чимала — винахідники оцінили своє творіння в 1900 євро! Але це лише привід для російських молодих підприємців почати активні дії і створити вагому конкуренцію за допомогою аналогічної продукції, що має більш низьку вартість!

Share your thoughts