Незвичайна світиться подушка

В кінці важкого робочого дня так приємно покласти голову на м’яку, затишну подушку. І подвійно приємно, якщо ця подушка незвичайна. Такий предмет інтер’єру представила на суд громадськості англійська компанія Топки Ltd. Їх винахід — подушка Moonlight — при одному дотику до неї починає виділяти найм’якіше світло і переливатися ніжними райдужними відтінками.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

На дотик виріб дуже м’яке плюшеве. Варто злегка поплескати по подушці, і вона перетворюється в неймовірної краси світильник. Такий ефект став можливий завдяки вбудованим світлодіодам різних кольорів. Функціонують мініатюрні лампочки від декількох пальчикових батарейок. Елементи живлення заховані в спеціальний відсік. Кишенька знаходиться всередині виробу і міцно закривається на блискавку.

Такий шедевр здатний прикрасити інтер’єр будь-якої кімнати і стане чудовим подарунком на свята. Оригінальні подушки Moonlight виробник пропонує придбати оптом за ціною в 25 фунтів. Роздрібна вартість встановилася на рівні 40 фунтів. Починаючим підприємцям потрібно знати, що сьогодні на ринку з’явилися китайські аналоги, ціна яких не перевищує 1000 рублів. Але їх якість і безпеку для користувача інформації немає, тому краще віддати перевагу оригіналу. Можна не сумніватися, що Moonlight знайде свого покупця!

Share your thoughts