Незвичайна люлька для малюків

Всім молодим мамам відома проблема з заколисуванням немовляти, який ніяк не хоче засипати і постійно вередує. Ось і петербурженка Світлана Агиян, яка суміщає обов’язки турботливої матусі та талановитого дизайнера, також зіткнулася з цією проблемою. Світлана зрозуміла, що стандартні колиски її малюка ніяк не влаштовують — монотонні і одноманітні рухи йому просто набридають. І тоді підприємлива росіянка вирішила сконструювати власну люльку, на створення якої її надихнула знаменита російська іграшка — неваляшка.

Колиска під назвою Bubble Baby з вигляду схожа на великий мильний міхур в розрізі (тобто з відрізаною верхньою частиною). У цю «жемчужинку» малюк поміщається, і вона починає планомірно розгойдуватися в різні боки, наслідуючи рухам дитини. В колисці все передбачено до дрібниць. По-перше, вона виконана з гіпоалергенної пластику, по-друге, дуже стійка — переворот і травми немовляти виключені, так як кут нахилу ніколи не перевищує 17 градусів.

Конструкція дуже легко миється, а особливу полімерне напилення на її поверхні відштовхує бруд і неприємні запахи. Особливу нано-покриття для дизайнера виготовляють на великому заводі в Естонії.

Анонси продажу вже прокотилися по країні. Відомо, що виготовлятися унікальна колиска буде на теренах Індії. Але дизайнер з упевненістю заявляє, що вартість такого девайса для мам буде максимально демократичною — все-таки розрахована на люлька дитячий вік до 5 місяців, і віддавати шалені суми за річ на такий невеликий термін — це нерозумно.

Поділіться своєю думкою