Незвичайна іграшка для всіх: Іноземні бізнес-ідеї; Інноваційні ідеї

Багатьом людям, хоч як це дивно, дуже подобається тріскати бульбашки на пакувальній плівці. Але, на жаль, плівка зазвичай має стандартні розміри, і задоволення досить швидко закінчується. Японська компанія Bandai успішно вирішила цю проблему, створивши іграшку «Mugen Puchipuchi». Назва обрано невипадково: у перекладі це звучить як «Чпок-чпок», тобто імітація звуку несильного бавовни.

Що ж являє собою цей винахід?

Mugen Puchi Puchi (можна зустріти й таке написання) виготовлена із силікону, зовні нагадує брелок, має 8 кнопочок, і, як запевняють виробники, лускати ці кнопочки можна до нескінченності. Іграшка представлена в різних колірних рішеннях — від класичних чорного і суворого сірого до вельми радісних відтінків рожевого та зеленого.

У чому інновація?

Крім звичних вуха улюблених лопаються бульбашок виробники додали: собачий гавкіт, дзвінок у двері, еротичні стогони і інші непристойні звуки. Тепер же, щоб почути звичні клацання, потрібно, в середньому, сто раз прослухати новаторські штучки. Очевидно, виробники іграшки розсудили так, що якщо поселити людини в рай, йому там швидко набридне.

Поділіться своєю думкою