Нескінченний басейн

Всім відомо, що маленькі дачні басейни не дозволяють своїм господарям здійснювати повноцінні запливи. Можна, максимум, поплескатися у воді і охолодитися. Але з приходом в наше життя інноваційних технологій тепер можливо плавати навіть в резервуарі 2×4. Таку можливість надає унікальний нескінченний басейн.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Встановлювати це диво техніки можна як в домашніх, так і у вуличних умовах. Завдяки спеціальній очисній системі воду в резервуарі можна змінювати не частіше 1 рази в рік! При цьому в комплектацію входить спеціалізоване обладнання, що дозволяє встановлювати оптимальний температурний режим.

Але головна особливість цього домашнього водного атракціону полягає в наступному: він оснащений унікальними агрегатами, створюють потоки води. В процесі запливу ці потоки води надають плавцеві опір і дають відчуття боротьби з самим справжнім річковим течією. Швидкість водних потоків можна регулювати на свій розсуд.

З естетичної точки зору нескінченний басейн також гарний, як і з практичної. Дизайн можна вибрати абсолютно будь-який.

Сьогодні повноцінна плавальна система продається в комплекті. Можна не тільки використовувати це нововведення для себе, але і побудувати на монтажі обладнання досить прибутковий бізнес.

Share your thoughts