Нелипка жуйка

Жувальна гумка, прилипающая буквально до всього, є справжнім бичем сучасних міст. Навіть при наявності величезної кількості сміттєвих урн недбайливі «жевальщики» примудряються ліпити жуйку, де їм заманеться — на лавках, на зупинках, у під’їздах будинків, так і кидати прямо на асфальт. В результаті таких дій страждає і навколишнє середовище, і звичайні люди. Вирішити проблему в’язалася компанія Revolymer, співробітники якої в результаті багаторічних досліджень і випробувань зуміли створити нелипкую жувальну гумку.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

За відчуттями і за смаком продукт під назвою Rev7 нічим не відрізняється від традиційних м’ятних «побратимів». Але перевага його величезна. Жуйку без особливих зусиль можна видалити будь-якій поверхні, включаючи тканинну одяг і асфальтоване дорожнє покриття. Здійснити задумане можна за допомогою звичайного мильного розчину.

Розробники стверджують, що їх винахід — неймовірна допомогу державі. Адже в їх рідній країні — Англії — щороку витрачаються шалені суми на чистку громадських місць і доріг дорогими засобами і технікою. Тепер зекономлені гроші можна буде спрямувати на інші цілі.

Винахідники не планують широко рекламувати і просувати свій бренд. Вони готові перепродати свою ідею і ліцензію іншим великим виробникам жуйки, вже заполучившим світове визнання.

Share your thoughts