Недержавний пенсійний фонд

Кількість недержавних пенсійних фондів в нашій країні досить велика, але при цьому ніша вважається дуже перспективною для початківців бізнесменів. Звичайно, розраховувати на швидку прибуток не варто — швидко заробити не вийде. Зате в майбутньому, при грамотній реалізації проекту, доходи можуть бути дуже високими.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Найбільша складність у цьому проекті — реєстрація. НПФ, згідно із законом Російської Федерації, необхідно реєструвати в якості Акціонерного товариства. Отже, одного засновника мало — повинно бути кілька співвласників. Якщо ви зважилися на таке масштабне починання, заручіться підтримкою досвідчених юристів. Реєстрація — це тільки перший крок. Потім слід ліцензування.

Володар основного пакету акцій повинен мати фінансову освіту та володіти досвідом роботи в економічній сфері не менше 3 років. Тобто проект підходить винятково економістам.

Бізнес-план треба складати на кілька років вперед. Вкладення будуть дуже великими — не менше 60 000 000 рублів. Але враховуйте, що інвесторів буде кілька. Щоб ефективно працювати, потрібно залучити не менше 20 000 клієнтів. Для великих міст цей показник дуже реальний. А ось для невеликих населених пунктів цільову аудиторію знайти буде набагато складніше. Хоча немає нічого неможливого. Якщо ви відкриваєтеся в маленькому місті, то подбайте про паралельному відкриття представництв в сусідніх регіонах.

НПФ — це складний фінансовий інструмент, керувати яким під силу тільки досвідченим економістам і бухгалтерам. Тим не менш, постійні пенсійні реформи, які проходять в нашій країні, дають велику надію на успіх. Якщо все зробити грамотно, то цілком можна розраховувати на підтримку держави.

Share your thoughts