Навушники нагадають про роботу

Як повідомляє статистика, люди, які працюють на дому або в офісі під впливом різних факторів, дуже часто відволікаються під час роботи. Зрозуміло, дана закономірність позначається на продуктивності останньої аж ніяк не кращим чином.

Саме для вирішення описаної проблеми і призначені нові навушники Mindset.

Новинка відстежує рівень мозкової активності свого власника. У разі необхідності, вона дасть йому знати про те, що він відволікся, а до закінчення робочого дня ще ой, як далеко. Також навушники вичислять і розкажуть вам, в який час доби діяльність вашого мозку відбувається найбільш активно. Виходячи з цих даних, ви зможете дізнатися, коли ж вам працюється найкраще і найлегше. По можливості, ви зможете змінити режим роботи найбільш оптимальним для вас чином.

Конструктивні особливості новинки дозволяють зробити її носіння протягом всього дня максимально комфортним для користувача.

До речі, не переживайте про переробку. Як тільки пристрій зафіксує про те, що ви працюєте вже досить довго, вона сама запропонує вам зробити перерву. Так що трудоголіком ви точно не станете.

Вартість навушників складе приблизно 350 доларів.

Поділіться своєю думкою