Навушники для обміну музикою

Сучасні технологічні новинки вражають своїм різноманіттям. Здавалося б: що ще нового можна вигадати? Але, як відомо, немає межі досконалості. Навіть таке пристосування як навушники для прослуховування музичних композицій оснащується безліччю цікавих функцій. Так, бездротова гарнітура під назвою Wearhaus ARC дає можливість обмінятися музикою абсолютно незнайомих один з одним людей.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Автором унікального і корисного проекту є американська компанія Wearhaus. Щоб винахід функціонувала справно, досить пов’язати його зі смартфоном за допомогою спеціального додатка. Це дозволяє, не роблячи жодних зусиль, передавати музику з Bluetooth власникові точно таких же навушників та аналогічного мобільного гаджета з встановленим додатком.

Пам’ятаєте, як було раніше: щоб дати послухати музичну композицію, яка грає у ваших навушниках, необхідно було зняти одне «вухо» і передати його сидить поруч людині. З Wearhaus ARC необхідність у цьому відпадає. Відомі випадки, що за допомогою високотехнологічних навушників боязкі люди навіть заводили близькі знайомства — адже ніщо краще не розповість про почуття, ніж красива пісня. А дати її прослухати симпатичного незнайомця або загадкової незнайомки тепер не складе праці. Звичайно, за умови, що навушники з Bluetooth поширяться максимально широко і набудуть популярності.

Share your thoughts