Навіщо потрібна лінь?: іноземні бізнес-ідеї

Оригінальні змагання проходять вже третій рік поспіль у столиці Південної Кореї — Сеулі. Стати чемпіоном в змаганнях «Space Out» може тільки той, хто протягом півтора годин нічого не зробить. Суворі судді дискваліфікують учасників змагань, що дозволили собі хоч найменший рух: заговорити, подивитися на годинник, розсміятися і навіть задрімати. Для більш об’єктивного судження у змагаються кожні чверть години вимірюють пульс, який повинен засвідчити їх повний спокій.

В цьому році «Space Out» проходили в центральному парку столиці — Ичон Хаган. У них взяли участь 70 чоловік, що пройшли попередній відбір з двох тисяч бажаючих. Спортсмени повинні були, перебуваючи в центрі величезного міста, не звертати уваги ні на що навколо відбувається і зберігати спокій. Переможцем «Space Out» 2016 року став молодий репер Шин Хе Соб, незворушний спокій якого було підтверджено пульсограммой.

Ініціатором цих змагань є корейська художниця Вупс Янг, яка спробувала втілити в життя цікаву ідею — створити всередині галасливого мегаполісу мініатюрну модель спокійного міста. З цією метою художниця закликала всіх учасників одягти вбрання, втілює їх покликання в житті. Так, на галявині парку поруч виявилися: домогосподарка, студент, чиновник, кухар, вчитель, садівник шофер, будівельник та ін.

Як заявили організатори «Space Out», змагання спрямовано на молодь, котра проводить багато часу за смартфонами.

Поділіться своєю думкою