Навігатор по зеленим зонам міста: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї, домашній бізнес

Walkonomics. Так називається новий мобільний додаток, розроблене у Великобританії, яке становить для пішоходів маршрут руху по місту виключно через зелені зони.

Очевидно, що особливою популярністю розробка користується у великих мегаполісах, де чистота атмосфери, м’яко кажучи, залишає бажати кращого. Всі ті, хто дбає про своє здоров’я, пройдуться з куди більшим задоволенням через обсаджені деревами алеї і пішохідні доріжки, сквери і парки, ніж по узбіччю загазованих магістралей, по яких з ревом мчать сотні автомобілів.

Незважаючи на те, що Walkonomics створено у Великобританії, воно готове для експлуатації в будь-якому мегаполісі планети.

Існує лише одна заковика — якщо в місті дефіцит зелених насаджень, додаток просто не зможе скласти маршрут. Такі населені пункти Walkonomics заносить у «чорний список», і про це одразу дізнаються користувачі програми по всьому світу.

Walkonomics прокладає маршрут на Google-карті, відзначаючи екологічно чисті дороги зеленими відмітками, а ті, на яких мінімум дерев — помаранчевими, натякаючи, що там немає захисту від палючого сонця.

Поділіться своєю думкою