Навчання засуджених бізнесу

Статистика показує, що дуже великий відсоток злочинців, відбувши термін покарання і вийшовши на свободу, незабаром повертається до в’язниці знову. Відбувається це часто через фінансову неспроможність колишніх в’язнів: суспільство ставиться до них з деякою часткою презирства, роботодавці особливо не шанують. І ця тенденція простежується не лише в нашій країні, але і у всьому світі. За вирішення проблеми активно взялися американські новатори і незабаром створили унікальний у своєму роді проект під назвою The Last Mile.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Суть проекту полягає в тому, щоб навчати засуджених бізнес-ремеслу ще в той момент, поки вони знаходяться в тюремних стінах. Тобто ініціатори ідеї перетворюють бувалих правопорушників у молодих і перспективних підприємців. Викладачі The Last Mile вчать всім тонкощам відкриття власного легального справи з нуля. «Учні мають можливість самостійно вибрати сферу, яка їм більше до душі і в якій би вони хотіли розвиватися в майбутньому.

Потрібно зазначити, що проект отримав позитивний відгук громадськості. Фінансування The Last Mile поставлено на потік. Допомогу надають і краудфандинговые платформи, і приватні особи. Це дає можливість самим старанним які навчаються-зекам надавати певний стартовий капітал при звільненні. Звичайно, витрати контролюються, і бізнесменам допомагають на всіх етапах.

На жаль, в нашій країні аналогів поки що не існує. Можливо, недалекий той день, коли і ця перспективна бізнес-ніша буде освоєна.

Share your thoughts