Навчання в’язання онлайн

Творчі люди, які займаються якою-небудь ремеслом і досягають успіху в своїй справі, сьогодні можуть з легкістю перетворити хобі в успішний і процвітаючий бізнес. Так, наприклад, надійшла американка Ліза Аскерс — майстерна в’язальниця з великим досвідом в цій області.

Ліза розповідає, що в’язати обожнювала з дитячих років, коли у неї самої з’явилися малюки і довелося піти з постійної роботи, щоб їх виховувати, молода мама виявила, що має достатньо вільного часу для улюбленого заняття. Підприємлива леді вирішила зробити своє вміння загальнодоступним, і ця ідея принесла їй значний дохід. Ліза Аскерс створила власний ресурс в Інтернеті під назвою Be Still & Kni, де кожен бажаючий має можливість брати уроки в’язання у професіонала.

Проект виник спонтанно: спочатку дівчина просто демонструвала ази в’язального майстерності своїм друзям і рідним, і саме близькі люди порадили їй спробувати заснувати власну школу. Задумка дійсно вдалася: сьогодні власниця ресурсу може дозволити собі не тільки утримувати всю сім’ю, але й активно вкладатися в благодійності.

Сайт Be Still & Kni пропонує як індивідуальне, так і групове навчання. Записатися на заняття можна за допомогою електронної пошти або телефонного дзвінка. Сьогодні в бізнесі Лізи задіяна вся родина: її діти виступають у ролі живих моделей, чоловік опанував майстерність фотографа. Жінка не планує зупинятися на досягнутому і планує найближчим часом залучати до роботи в’язальниць «з боку», так як самостійно з потоком охочих вона вже не справляється.

Поділіться своєю думкою